Data a reporty

Obchodní řetězce

Oslovili jsme největší české a slovenské potravinářské i nepotravinářské řetězce a prozkoumali, jak jsou na tom s udržitelností podle ESG kritérií.

Stáhnout report

Banky a pojišťovny

Finanční instituce jsou klíčové pro financování přechodu na udržitelný rozvoj. Zajímalo nás, jak jsou na tom s vlastními dopady. Data sbíráme a předpokládáme, že report zveřejníme v červenci.

Stáhnout report

Telekomunikační
a IT firmy 

Další ze segmentu služeb, které mají široký záběr a týkají se téměř každého. Zajímá nás, jaká je situace mezi telekomunikačními operátory a report zveřejníme koncem léta.

Stáhnout report

Energetické
společnosti 

Není jich mnoho a konkurence proto není tak veliká. Zato jejich environmentální a sociální dopad je obrovský. Proto jsme je zařadili mezi první obory, které změříme začátkem podzimu.

Mám zájem o report

Firmy, které porovnáváme

Pro začátek uvádíme přehled obchodních řetězců, kterých se náš průzkum a dotazování týkalo. Do budoucna budeme postupně přidávát i další segmenty.

Obchodní řetězce

Banky 

PŘIPRAVUJEME

Máte zájem o detailní report?
Zanechte nám svůj kontakt

Pokud Vás zaujal některý z našich stávajících reportů a chtěli byste ho získat v plné verzi nebo toužíte  získat data z jiných odvětví, zanechte nám prosím svůj email, ozveme se Vám
a domluvíme se na podmínkách.

Zapojte se do iM

Čekat, až se s analýzou ESG dat dostaneme do segmentu, ve kterém podnikáte, by nebylo prozíravé. Mapujeme pouze vybrané segmenty
a publikujeme jen menší část dat. Pokud chcete mít náskok, kontaktujte nás!